معجزه ای از شوپارد – Chopard L.U.C first strike

شوپارد معجزه ای دیگر آفرید! در این ساعت تکنولوژی زنگ ساعت طوری طراحی گشته که در طی فواصل زمانی مختلف زمانی سکوت در هنگام زنگ ندارد و کل آهنگ یکنواخت است.

زنگ های این ساعت را می توانید در کنار عدد ۱۰ ببینید. کریستال های این ساعت از یک بلوک تراشیده شده اند. شوپارد اذعان می کند که کریستال یاقوت کبود ظاهری تمیز تر و شفاف تر از آهن به ساعت می بخشد. بین زنگ ساعت و کریستال فاصله ای وجود ندارد چراکه امواج اکوستیک بهتر حرکت می کنند.

chopard-luc-full-strike-watch-1Chopard-Full-Strike-Minute-Repeater-Sapphire-Gongs-1

این ساعت خصیصه های عجیب و غریب دیگری نیز دارد. دکمه تکرار آن در کنار قاب نبوده و بر روی دسته کوک قرار دارد. مکانیزم زنگ آن طوری طراحی شده است که بین زنگ های هر یک ساعت و زنگ های یک ربع و یا بین زنگ های یک ربع و دقیقه نیز سکوت وجود ندارد. کل توالی یک آهنگ یکنواخت است.

IMG_0929 image3-29

این موتور دو منبع انرژی دارد یکی برای زنگ ساعت و دیگری برای موتور. این ساعت تا ۶۰ ساعت انرژی را دخیره می کند. منبع انرژی زنگ ساعت به اندازه ای انرژی ذخیره می کند که تا ۱۲:۵۹ دقیقه زنگ بزند. بیشترین تعداد زنگ مربوط به عدد ۱۲ است که ۱۲ بار این زنگ به صدا در می آید. میزان انرژی ساعت را می توانید در کنار عدد ۲ ببینید. کالیبر ۰۸٫۰۱-L مهر ژنو را بر روی خود حمل می کند و دارای گواهینامه COSC است.

Chopard_LUC_Full_Strike_Caliber_1000 image2-26قاب آن از رز گلد ساخته شده و قطر آن ۴۲٫۵ میلیمتر و ضخامت آن ۱۱٫۵ میلیمتر است. شوپارد قصد دارد ۲۰ نسخه از این ساعت را بسازد. ۲۰ نشاندهنده جشن ۲۰ سالگی کلکسیون آنهاست. سر کوک این ساعت از طلای ۱۸ عیار رزگلد تزیین گشته و از ۶۳ عدد جواهر در داخل ساعت استفاده شده است. قیمت آن پیشنهادی است که در وبسایت آن درج شده ولی حدس ها و گمان ها بر این است که قیمت آن در حدود ۲۶۵،۰۰۰ فرانک سوئیس است که معادل ۸۵۲ میلیون تومان طیق نرخ ارز سی دیماه ۱۳۹۵ است.

برای آشنایی هر چه بیشتر با این برند می توانید به تاریخچه برند شوپارد مراجعه کنید

نظرات

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پرتال طراحی وب سایت طراحی سایت پورتال Seo سئو وب ایران وب سایت بهینه سازی سایت کافه پلی بازی آنلاین تحلیل بازی پلی استیشن نقد فیلم و سریال تحلیل بازی کامپیوتری