Van Cleef & Arpels با انیمیشنی زیبا

یکی از ظریف ترین و پیچیده ترین ساعت های زنانه ای که تاکنون توسط Van Cleef تولید شده است را مشاهده کنید که موتور آن سیستمی بسیار نادر و صفحه متحرکی دارد.

Van Cleef & Arpels Ronde Des Papillons

برند Van Cleef & Arpels که معمولاً گوشواره ها و گردنبندهای شبدری دارد امسال کلکسیون خود را با تولید ساعت زنانه Arpels Ronde des Papillons گسترش داده است. این ساعت به شدت زنانه و پیچیده است که زمان را با سه پروانه نشان می دهد (بله، کاملاً درست متوجه شدید). حال قبل از اینکه از خواندن این مطلب دست بردارید (چراکه ممکن است اصلاً به پروانه علاقه نداشته باشید)، بهتر است بگویم که این ساعت از فنی ترین و پیشرفته ترین ساعت های نمایشگاه SIHH بوده است، بنابراین بهتر است به آن نگاهی بیندازیم.

ساعت زنانه Van Cleef & Arpels مدل  Lady Arpels Ronde ساعت شاعرانه و جذابیست. از مشخصه های آن قاب ۳۸ میلیمتری از طلای سفید با بزل پر شده از الماس بوده که در پشت آن عبارت “of more butterflies” حک شده است.

اول از همه به ساختار صفحه Van Cleef & Arpels می پردازیم: زمینه آن از مروارید اصل با سایه آبی رنگ است که با ابرهایی تیره تر پوشیده شده است. این صفحه با ۴ صفحه بادبزنی پوشیده شده که همگی در جهت عقربه های ساعت حرکت می کنند. دقیقه شمار اول ۳۰ تا ۴۵ دقیقه، دقیقه شمار دوم ۴۵ تا ۶۰ دقیقه و سومی ساعت شمار از ۰ تا ۱۲ و چهارمی از ۰ تا ۳۰ دقیقه. این ابرها با طلای سفید و مروارید پوشیده شده اند که هر کدام پروانه هایی به رنگ های صورتی، زرد و قرمز دارند که دور صفحه می گردند و نشاندهنده دقائق است. ساعت را بال پرستو در مرکز ساعت نشان می دهد.

موتور آن اتوماتیک است. شما همیشه می توانید پرستو را ببینید. دقیقه ها (ابرها) نیز هر کدام بر حول محور خود می گردند. فقط پروانه ای که مسئول نشان دادن دقیقه می باشد را می توانید ببینید. با این همه اگر شما دکمه فعالسازی (Activation Button) را فشار دهید همه پروانه ها شروع به حرکت در صفحه می کنند.

برای مثال اگر ساعت ۶:۴۹ باشد (عکس بالا)، دکمه فعالسازی باعث می شود که پروانه (۰-۳۰) در سمت چپ بچرخد و زیر ابرها پنهان شود. در این حالت دومین پروانه فعال می شود و زیر ابرها پنهان می شود. در نهایت پروانه سوم به سمت دقیقه درست حرکت می کند. تمام ایم عملیات در عرض ۱۰ ثانیه اتفاق می افتد و هر کدام با سرعت خاصی حرکت می کنند.

Van Cleef & Arpels Ronde Des Papillons Van Cleef & Arpels Ronde Des Papillons

این ساعت در دنیای ساعت های کوارتز بسیار منحصر به فرد است. اما زنان زیادی حاضر نیستند که این ساعت را بصورت روزمره به دستشان ببندند. ضمناً از آن در مهمانی ها هم استفاده نخواهند کرد. فقط عده محدودی که ظاهر خاصی دارند از آنها استفاده خواهند کرد. این ساعت هم از لحاظ مهندسی و هم طراحی بسیار خاص است. حال تیم مجله تخصصی ساعت من شما را دعوت به دیدن کلیپ تهیه شده تبلیغاتی از برند VAN CLEEF & ARPLES مدل Ronde des Papillons دعوت می کند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایت آنها دیدن فرمائید.

visit their website here

نظرات

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پرتال طراحی وب سایت طراحی سایت پورتال Seo سئو وب ایران وب سایت بهینه سازی سایت کافه پلی بازی آنلاین تحلیل بازی پلی استیشن نقد فیلم و سریال تحلیل بازی کامپیوتری