گواهی METAS امگا را متفاوت تر از قبل کرد.

گواهی METAS امگا را در ارائه جدیدترین موتور ساعت در مدل Planet Ocean 45.5 mm Chronograph از کلکسیون PLANET OCEAN شگفت زده کرد.

METAS امگا PLANET OCEAN CHRONOGRAPH 45.5 MM

کلکسیون Planet Ocean اولین بار در سال ۲۰۰۵ روانه بازار شد و از آن زمان تا کنون در بازار ساعت های اسپرت امگا باقی مانده است. امسال برند امگا ساعت جدیدی به نام Planet Ocean 45.5 mm Chronograph به این کلکسیون اضافه کرده است. گواهی METAS امگا را برای اولین بار در موتور خاص این مدل جدید خود شگفت زده کرد. این سومین بار است که ساعت های Seamasters این گواهی را کسب می کنند. گواهی متاس (METAS) از موسسه فدرال اندازه گیری دقیق سوئیس می باشد که در آن بر روی اجسام آزمایشات دقیق اندازه گیری از جهات مختلف صورت می پذیرد. این گواهی جزو معتبرترین گواهی ها در سطح جهانی است و نشان از دقت، ظرافت، پژوهش و مدیریت درست کالا می باشد.

omega-seamaster-planet-ocean-chronograph-metas

همانطوری که ممکن است شما بدانید موتور آن کالیبر ۹۳۰۰ بوده که از تیتانیوم است. صفحه و بزل آن نیز آبی رنگ می باشد. این یکی از اولین نسل های موتور بوده که بواسطه METAS امگا را مورد تأیید قرار داده است. مهم ترین مطلب در مورد کسب این گواهی این است که این ساعت توانایی ایستادگی در برابر میدان های مغناطیسی ۱۵۰۰۰ گوسی را دارد.

METAS امگا بعلاوه ساعت Seamaster Planet Ocean Chrono 45.5 mm امسال از جنس طلای سدنا Sedna و بزل سرامیکی مشکی و یا طلای سدنا و استیل ضد زنگ و بزل آبی رنگ موجود می باشد. همچنین این ساعت را می توانید با بند رابر یا بند استیل و سدنا تهیه بفرمائید. نکته دیگر در مورد این ساعت درپوش خروج هلیم برای غواصی است. از این ساعت می توانید تا عمق ۶۰۰ متری استفاده کنید. قدرت ذخیره انرژی در آن ۶۰ ساعت می باشد. قاب این ساعت ۴۵٫۵۰ در ۱۸٫۸۷ میلیمتر است. قیمت اعلام شده برای مدل استیل/سدنا ۱۴،۵۰۰ فرانک سوئیس (معادل ۴۵.۵ میلیون تومان طبق نرخ ارز بانک مرکزی در دیماه ۱۳۹۵) می باشد.

نظرات

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پرتال طراحی وب سایت طراحی سایت پورتال Seo سئو وب ایران وب سایت بهینه سازی سایت کافه پلی بازی آنلاین تحلیل بازی پلی استیشن نقد فیلم و سریال تحلیل بازی کامپیوتری