سه طراحی جدید از ژژلوکولتر Duomètre

این برند مطرح سوئیسی در کلکسیون ژژلوکولتر Duomètre خود از سه طرح متفاوت خبر می دهد که در نمایشگاه SIHH2017 قرار است رونمایی بکند.

ژژلوکولتر Duomètre

سه نسخه از پیچیده ترین ساعت های ژژلوکولتر (Jaeger-LeCoultre) با طلای صورتی و صفحات مغناطیسی opaline برای نمایشگاه SIHH 2017 بازسازی شده اند. خط تولید برند ژژلوکولتر Duomètre پیشاپیش به دلیل ظاهر استاتیک بسیار خاص بوده است. از طرف دیگر این ساعت به دلیل وجود منبع ذخیره انرژی مجزا برای هر عملیات پیچیده نیز، بسیار خاص می باشد. بیایید با هم نگاهی به آنها بیندازیم.

image4-28 image6-32 image2-24

نکته پر اهمیت دیگر در مورد این ساعت رنگ طوسی بکار رفته در صفحه آن می باشد که به ساعت جاذبه خاصی بخشیده است. تنها نکاتی که ساعت های کلکسیون ژژلوکولتر Duomètre کم ندارند، جاذبه و پیچیدگی است.

image1-22

ستاره این کلکسیون بدون شک ساعت Duomètre Sphérotourbillon است. توربیلون (توربیون) این ساعت بطور کامل در ۳۰ ثانیه می چرخد و یک بار دیگر در مدار ۲۰ درجه ۱۵ ثانیه می چرخد. این توربیلون (توربیون) از یک بلوک تیتانیومی ساخته شده است.

طلای صورتی، صفحه اصلی در کنار عدد ۳ را به زیبایی نمایش داده است. صفحه تاریخ را هم می توانید در صفحه بیرونی در کنار عدد ۳ مشاهده نمایید. ثانیه شمار این ساعت در کنار عدد ۶ و نشانگر صبح و شب در کنار عدد ۱۲ وجود دارد. این ساعت دو صفحه نمایش انرژی دارد که هر کدام برای یکی از کارایی های ساعت می باشد. قیمت این ساعت ۲۳۸،۰۰۰ دلار (معادل ۷۷۰ میلیون تومان طبق نرخ ارز دیماه ۱۳۹۵ بانک مرکزی ایران) تعیین شده است.

image3-26ساعت دوم، Duomètre Chronographe نام دارد. این ساعت برای معرفی ساعتی کورنوگراف دار گزینه بسیار مناسبی است. پیچیدگی های این ساعت به دو بخش تقسیم می شود. در سمت چپ نشانگر زمان وجود دارد و در سمت راست کورنوگراف ساعت و دقیقه می باشد. برای هر کدام از این بخش ها ثانیه شماری مجزا در زیر آنها تعبیه شده است. کورنوگراف با یک دکمه در کنار عدد ۲ شروع شده، متوقف شده و ریست می شود.

آخرین شاهکار در این ساعت foudroyante یعنی (ثانیه های پرنده) است که در کنار عدد ۶ قرار دارد که به کورنوگراف این امکان را می دهد که بتواند تا ۱/۶ (یک ششم) ثانیه را نیز اندازه بگیرد. اسکلت بندی این ساعت را می توانید در کناره های آن ببینید که در آنجا ذخیره انرژی ساعت نیز نمایش داده می شود. مانند تمام ساعت های دیگر کلکسیون Duomètre این ساعت نیز دو جهته تنظیم می شود. اگر آن را ساعتگرد بچرخانید این ساعت شارژ می شود و اما اگر آن را بلعکس بچرخانید کورنوگراف آن شارژ خواهد شد. قیمت این ساعت ۴۷،۲۰۰ دلار (معادل ‍۱۵۳ میلیون تومان طبق نرخ ارز دیماه ۱۳۹۵ بانک مرکزی ایران) تعیین شده که هم اکنون قابل عرضه می باشد.

image5-30آخرین ساعت Duomètre Quantième Lunaire نام دارد که می توانید آن را در رنگ خاکستری و طلای صورتی تهیه بفرمائید. در این مدل نشانگر ساعت در سمت راست و نشانگر تاریخ و حالت ماه در آسمان در سمت چپ قرار دارد. همچنین از foudroyante نیز در آن استفاده شده است که برای نشان دادن دقت کورنوگراف کاربرد دارد. دکمه کورنوگراف در کنار عدد ۱۰ قرار دارد. این دکمه به شما این امکان را می دهد تا زمان را با دقت بیشتری تنظیم فرمائید. قیمت این ساعت از دو ساعت قبلی بهتر است یعنی ۴۰،۹۰۰ دلار (معادل ۱۳۲ میلیون تومان طبق نرخ ارز دیماه ۱۳۹۵ بانک مرکزی ایران).

این ساعت ها در ابعاد ۴۲ میلیمتر ساعت های کوچکی محسوب نمی شوند، با این همه آنها بسیار راحت می باشند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایت آنها دیدن فرمائید.

نظرات

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پرتال طراحی وب سایت طراحی سایت پورتال Seo سئو وب ایران وب سایت بهینه سازی سایت کافه پلی بازی آنلاین تحلیل بازی پلی استیشن نقد فیلم و سریال تحلیل بازی کامپیوتری