دیوید بکهام (بکام)، سفیر جدید بین المللی Tudor

برند تودور TUDOR امسال سال مهم و خاصی را در پیش دارد. این تولید کننده دیوید بکهام فوتبالیست مطرح انگلیس را سفیر برند خود اعلام کرده است.

DAVID BECKHAM دیوید بکام TUDOR

دیوید بکهام (DAVID BECKHAM) مطرح ترین بازیکن فوتبال جهان، اخیراَ بعنوان سفیر برند Tudor انتخاب شده است. او در کمپین “Born to Dare” که اولین بار در نمایشگاه بازل ماه مارچ معرفی شد، فعالیت عمده ای خواهد داشت. ما در مورد سفیران و اسپانسرهای برندها زیاد صحبت نمی کنیم، اما نمی توان در مورد کسی با این پیش زمینه درخشان و تأثیر او بر این برند صحبت نکرد.

DAVID BECKHAM دیوید بکام TUDOR

امسال برای Tudor سال بزرگی است. این تولید کننده تعداد زیادی ساعت وارد بازار کرده است که شامل یک کورنوگراف جدید Black Bay (موتور آن مشترکاَ با Breitling تولید شده است)، The Black Bay 41، The Black Bay Steel، The Black Bay Steel & Gold (در عکس بالا هم می توانید آن را بر دست دیوید بکهام (بکام) ببینید). Tudor به مدت دو دهه خود را از بازار ارسال سفیر کنار کشیده بود، اما آنها در بهترین زمان ممکن دوباره به این بازار بازگشتند. لازم به ذکر است که با حضور و کمک های بکهام در سطح بین المللی، Tudor قطعاَ موفق خواهد بود.

می توانید برای اطلاعات بیشتر از سایت آنها دیدن فرمائید.

by visiting Tudor online

نظرات

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پرتال طراحی وب سایت طراحی سایت پورتال Seo سئو وب ایران وب سایت بهینه سازی سایت کافه پلی بازی آنلاین تحلیل بازی پلی استیشن نقد فیلم و سریال تحلیل بازی کامپیوتری