شروع به فعالیت

با مطرح شدن عرضه و فروش ساعت های مچی و دیواری در فروشگاه های سراسر ایران و همچنین دنیای مجازی و اینترنت، جای خالی یک مجله تخصصی ساعت محسوس بود. سر انجام مجله الکترونیکی تخصصی ساعت من در اسفند ماه سال ۱۳۹۳ به عنوان اولین مجله الکترونیکی ساعت در فضای کاملا مدرن رونمایی گردید و فصل تازه ای از خدمات تخصصی این گروه را به علاقه مندان ساعت در تمام نقاط ایران ارائه داد.

این مجله سعی دارد با به کارگیری از امکانات روز و افراد نخبه در صنف ساعت، جهت ارتقا سطح علمی علاقمندان به ساعت تلاش نماید.

اعضای اصلی تیم مجله تخصصی ساعت من

مجله ساعتحمید رضا اقبالی زاده

مدیر مسئول مجله تخصصی ساعت من

حمید با سابقه بیش از ۲۰ سال در زمینه فروش و پخش ساعت، ایده مجله تخصصی ساعت را ارائه کرد. او یکی از با سابقه ترین افراد در شرکتهای معتبری چون دایا زمان سنج و شرکت توسعه کالای دماوند به عنوان مدیر فروش بوده و هم چنین نزدیک به ۱۶ سال مدیر برند اورینت در ایران بود. تنها ساعتی را که همیشه در دست می کند اورینت است و بعضی اوقات کاسیو جیشاک نیز دست می کند.

مجله ساعتکسری اسدی

سر دبیر مجله تخصصی ساعت من

کسری، مهندس صنایع هست و کلیه پیگیریها اعم از مطالب و درج آنها در سایت و بررسی کلیه مطالب سایت از وظایف اصلی اوست. هم چنین ارتباط بسیار دوستانه ای با کامپیوتر خود دارد و مرتب در حال ویرایش و تنظیم ویدیوهای آموزشی و ترجمه کردن آنها هست.

مسئول فنی و تنظیمات ساعتمعین اسفندیاری

مسئول تعمیرات و تنظیمات در بخش آموزش سایت

متخصص فنی تعمیرات ساعت، فعال در بخش آموزش آکادمی ساعت ایران به عنوان تنها بخش خصوصی آموزشی در ارتباط با تعمیرات حرفه ای ساعت در ایران. علاقه مند شدید به ساعت و برندهای اصیل ژاپنی

مترجم مقاله مجله ساعتدانیا خاچاطوریان

مدیر بازرگانی

ارتباط با نشریات برتر دنیا در صنعت ساعت مانند هدینکه، واچ تایم و غیره. مترجم کلیه مطالب روز دنیا، علاقه وافر به برند ژاکت درو Jaquet Droz

وب نویس مجله ساعتسامان توحیدیان

مسئول IT

پدید آورنده وبسایت مجله، هیچ چیز برایش ناممکن نیست، یکی از کدنویسان فعال و متخصص که با تلاش شبانه روز در مدت زمان کم توانست سایت مجله را راه اندازی کند.

مجله ساعت سئو سایتسارا یوسفی

مسئول SEO

البته تنها نمی توان گفت که ایشان مسئول سئو هستند بلکه اگر حمایت ها و پیگیریهای ایشان نبود این مجله با این کیفیت و قابلیت هیچگاه ایجاد نمی گشت. کلیه مطالب سایت را از لحاظ فنی تنظیم می کند و به کمک ایشان سایت در رنکینگ بالا قرار دارد.

فنی و تعمیرات ساعتحامد نجار

متخصص تعمیرات

یکی از پر سابقه ترین تعمیرکاران جوان در صنف ساعت، آموزش یافته در شرکت دایا زمان سنج زیر نظر برترین تعمیرکاران و همچنین گذراندن دوره های تعمیراتی شرکت سیکو.

مسئول تبلیغات مجله ساعتمجید گوهرچی

مسئول تبلیغات

یکی با سابقه ترین و معتبرترین افراد در صنف ساعت، مدیر بزرگترین کانال تخصصی پایگاه خبری ساعت ایران با بیش از ۱۰۰۰ کاربر فعال،

 

پرتال طراحی وب سایت طراحی سایت پورتال Seo سئو وب ایران وب سایت بهینه سازی سایت کافه پلی بازی آنلاین تحلیل بازی پلی استیشن نقد فیلم و سریال تحلیل بازی کامپیوتری