اولین سمینار آکادمی ساعت در ایران

گروه آکادمی ساعت ایران، با تیمی متشکل از اساتید با سابقه و حرفه ای در صنف ساعت و با هدف برگزاری دوره های تخصصی زمینه ای را فراهم ساخته تا کلیه علاقمندان به این حرفه بتوانند ضمن کسب تجربه، به صورت آکادمیک در تعمیرات تخصصی و فروش ساعت نیز مهارت کسب کنند.

گروه آکادمی ساعت ایران، با تیمی متشکل از اساتید با سابقه و حرفه ای در صنف ساعت و با هدف برگزاری دوره های تخصصی زمینه ای را فراهم ساخته تا کلیه  علاقمندان به این حرفه بتوانند ضمن کسب تجربه، به صورت آکادمیک در تعمیرات تخصصی و فروش ساعت نیز مهارت کسب کنند.

لازم به ذکر است که گروه آکادمی ساعت متشکل از افراد ذیل می باشد:

آقای رضا انوری استاد سابق تعمیرات اتحادیه سازندگان و فروشندگان ساعت تهران به عنوان مدرس بخش تعمیرات دوره آکادمی ساعت ایران

آقای مجید گوهرچی به عنوان مدیر بخش پایگاه خبری ساعت فروشان ایران و از خانواده  قدیمی و بزرگ جواهریان

آقای معین اسفندیاری، متخصص در تعمیرات ساعت های دیجیتالی به عنوان مدرس بخش تعمیرات دوره آکادمی ساعت ایران

آقای حمیدرضا اقبالی زاده، مدیر برند سابق اورینت و سیکو در شرکت دایا زمان سنج به عنوان مدرس بخش فروش دوره آکادمی ساعت ایران

(متعاقبا  مجله تخصصی ساعت من، به صورت جداگانه از نامبردگان گزارشی جهت آشنایی بیشتر در اختیار شما علاقمندان قرار می دهد.)

آکادمی ساعتلذا در اولین اقدام سمیناری برگذار گردید که در این سمینار جمعی از اساتید دعوت شدند تا با تبادل نظر و ارائه پیشنهادات و انتقادات خود قدمی  در بهتر انجام پذیرفتن این دوره ها برداشته شود.

در این دوره در ارتباط با موضوع فروش به مباحثی چون برند سازی، ارتباط با مشتری، نحوه بالابردن میزان فروش در شرایط خاص و بحرانی و در زمینه تعمیرات، به مباحثی چون آشنایی با اجزای ساعت، آشنایی با انواع وسایل کار با ساعت، تعویض بند، تعویض باطری و بعضی از تعمیرات کلی ساعت می پردازد.

بانوجه به اینکه این دوره ها با نظارت دانشگاه جامع علمی-کاربردی برگزار می گردد، در پایان این دوره ها به دانش پژوهان  مدرکی مورد تایید دانشگاه جامع علمی-کاربردی اعطا می گردد.

آکادمی ساعت9

 

مراسم افطاری نیز پس از آشنایی دانش پژوهان با گروه آکادمی ساعت ایران و بحث و تبادل اطلاعات در محیطی کاملاً صمیمی و دوستانه برگذار گردید.

11

نظرات

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پرتال طراحی وب سایت طراحی سایت پورتال Seo سئو وب ایران وب سایت بهینه سازی سایت کافه پلی بازی آنلاین تحلیل بازی پلی استیشن نقد فیلم و سریال تحلیل بازی کامپیوتری